Akcja „Twój Bezbłędny Blog”

Chcesz osiągnąć wyższy poziom blogowania? Zacznij od języka. Chętnie Ci w tym pomogę. Co powiesz na taki plan:

  • Publikujesz swój tekst, podajesz mi jego adres URL, a ja w krótkim czasie sprawdzam wpis pod względem językowym. Usuwam literówki, błędy ortograficzne, stylistyczne, frazeologiczne i inne.
  • Dostajesz ode mnie  swój tekst w pliku MS Word. Widzisz w nim wszystkie dokonane poprawki, po czym wprowadzasz je w swoim blogu – kiedy chcesz.
  • Tym sposobem masz nie tylko bezbłędne językowo teksty: uczysz się przy okazji. Po jakimś czasie moja pomoc nie będzie Ci już potrzebna.

won z błędami!

Czy to jest za darmo? Prawie.

Redakcja (czyli pierwsza korekta) wpisu blogowego kosztuje u mnie nie mniej niż 20 zł + VAT. Ty możesz mieć to samo za 1/4 wspomnianej ceny: za 5 zł + VAT. Dlaczego tak? Bo usługa wykonywana za darmo jest warta tyle, ile kosztuje, czyli nic. Moją propozycję traktuj jako promocję albo formę pomocy – jak wolisz. Co do mnie, postanowiłem po prostu wykorzystać wolny czas na pracę dla polskiej blogosfery, a gromadzone tą drogą symboliczne środki przeznaczyć na pewien istotny dla mnie cel.

Jak się rozliczamy?

Proponuję Ci jeden z trzech pakietów:

  • Pakiet Mini (redakcja dwóch wpisów) za 12,30 zł brutto
  • Pakiet Midi (redakcja czterech wpisów za 24,60 zł brutto
  • Pakiet Maxi (redakcja ośmiu wpisów za 49,20 zł brutto)

Nie ma znaczenia, w jakim czasie napiszesz i opublikujesz swoje blogowe teksty. Pakiet obejmuje usługę nieograniczoną w czasie.

Z chwilą otrzymania wpłaty nadaję numer Twojemu pakietowi i tworzę dla Ciebie specjalny dokument w Google Docs. Zawsze masz do niego dostęp i możesz sprawdzić, ile wpisów w danym pakiecie wykorzystałeś, a ile Ci zostaje. Otrzymujesz też fakturę VAT wystawioną na dane nadawcy przelewu (przeczytaj koniecznie ostatni akapit niniejszego tekstu!).

Prowadzisz bloga anonimowo i nie chcesz ujawniać mi swoich danych poprzez przelew?

Poradzimy sobie i z tym. Zapłacisz mi poprzez transferuj.pl/TPay.com – dzięki temu możesz zachować wobec mnie swoją anonimowość. Twoja opłata będzie jednak o 2,5% wyższa, ponieważ musi pokryć koszt prowizji pośrednika. Nietrudno wyliczyć, że dla jednego wpisu oznacza to wzrost ceny o ok. 15 groszy.

Jak to zamówić?

Po prostu napisz do mnie na adres info@popolskiemu.pl, podając adres swojego blogu, wybrany pakiet i informację, czy chcesz zapłacić przelewem, czy przez transferuj.pl/Tpay.com.

UWAGA:

Udział w akcji „Twój Bezbłędny Blog” możesz wziąć, o ile Twój blog ma charakter niekomercyjny: nie zarabiasz na nim ani bezpośrednio (np. reklamując czyjeś produkty i usługi), ani pośrednio (np. reklamując własną firmę – jak choćby ja). Jeżeli Twój blog służy bezpośrednio lub pośrednio celom zarobkowym i (lub) prosisz o fakturę VAT, podając dane firmy, stawka za redakcję będzie wyższa.  O tym, czy dany blog ma charakter komercyjny, decyduję w razie wątpliwości ja sam.

Żadnych dyskusji!

Drogi Czytelniku! Ponieważ wierzę, że jesteś istotą rozumną, doskonale wiesz, że ta strona używa cookies. Ba, wiesz nawet, co to jest. Aby jednak formalności stało się zadość, niniejszym informuję Cię: tak, ja też faszeruję nimi Twojego kompa, na co masz prawo się zgodzić lub nie.