Portale randkowe to współczesna forma poszukiwania wymarzonej, drugiej połówki. W dobie powszechnego dostępu do Internetu nic dziwnego, że spora część społeczeństwa próbuje znaleźć kogoś bliskiego, korzystając z różnych internetowych serwisów randkowych. Warto spróbować pójść i tą drogą, a nóż spotkamy kogoś wartościowego i będzie to początek czegoś niezwykłego. Przedstawiamy najpopularniejsze portale randkowe.

Wady i zalety bycia singlem

Bycie singlem ma swoje wady i zalety. Wiadomo, każdy z nas potrzebuje przestrzeni dla siebie. Lubimy czuć się nieograniczani przez czynniki zewnętrzne oraz działać swobodnie w zgodzie z własnymi przekonaniami. Niestety bywają także wieczory, które najchętniej spędzilibyśmy w objęciach drugiej połówki, oglądając dobry film czy spacerując przy blasku księżyca. Nikt na dłuższą metę nie lubi czuć się samotny i niekochany, zwłaszcza gdy większość naszych znajomych jest w szczęśliwych związkach. Z pomocą przychodzą najpopularniejsze portale randkowe, które dają możliwość poznania kogoś wyjątkowego do relacji różnego typu w zależności od indywidualnych preferencji.

Czym są portale randkowe?
Fot. Pexels.com

Czym są portale randkowe?

Portale randkowe to miejsce dla mężczyzn i kobiet stanu wolnego, którzy pragną znaleźć drugą połówkę. Poprzez tego typu platformy internetowe można poznawać innych ludzi, umawiać się na randkę czy po prostu zaprzyjaźnić. Umożliwiają one ustawienie swoich danych personalnych, zainteresowań oraz preferencji. W obecnych czasach zdominowanych przez pośpiech i wysokie tempo życia portale randkowe mają zdecydowaną przewagę nad tradycyjnym modelem inicjowania kontaktu. Umawianie się na randki przez Internet nie jest niczym nowym, a co więcej, coraz częściej zastępują tradycyjną formę nawiązania nowej znajomości. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze portale randkowe w Polsce.

  1. Sympatia.pl

Sympatia.pl wciąż cieszy się dużą popularnością wśród singli. Serwis randkowy na polskim rynku istnieje od 2002 roku. Dostępny jest również w angielskiej wersji językowej. Ma on swoją ugruntowaną pozycję i renomę. Obecnie korzysta z niego sporo użytkowników, którzy szukają kogoś bliskiego. Randki przez Internet dzięki serwisowi są bezpieczne i dyskretne. Aktywacja konta odbywa się w sposób klarowny i komfortowy. Wystarczy podać adres e-mail, utworzyć hasło i gotowe. Sympatia.pl daje również możliwość rejestrowania się za pomocą konta na portalu Facebook.

  1. eDarling.pl

Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych portali randkowych w Polsce. O jego mocnej pozycji na rynku świadczy wiele, pięknych historii miłosnych par, które poznały się właśnie za jego pośrednictwem. Poszukiwanie bliskiej osoby przez ten portal randkowy w wielu przypadkach kończy się sukcesem. Po ukończonej, bezpłatnej rejestracji konta wypełnia się test osobowości, którego algorytmy pozwolą na sprawne wzajemne dopasowanie osób o podobnych wartościach i preferencjach. W ramach darmowej wersji konta otrzymujemy również bezpłatny dostęp do bloga z poradami. Randki przez Internet dzięki eDarling.pl są czystą przyjemnością i szansą na zbudowanie trwałej, satysfakcjonującej relacji.

Czym są portale randkowe?
Fot. Pexels.com
  1. Be2.pl

Jest to nowoczesny portal randkowy o międzynarodowym zasięgu. W Polsce korzysta z niego niespełna milion kobiet i mężczyzn, chcących poznać kogoś bliskiego. Podobnie, jak w innych internetowych serwisach randkowych, po dokonaniu prostej i szybkiej rejestracji przechodzimy do wypełnienia testu osobowości opracowanego na podstawie teorii naukowych. Dzięki niemu będziemy mogli sprecyzować nasze preferencje i zainteresowania. Najpopularniejsze portale randkowe tego typu zrzeszają spore grono użytkowników, przez co zwiększamy nasze szanse na odnalezienie miłości.

  1. IDates.pl

IDates.pl to portal randkowy, który posiada zrównoważoną pod względem płci liczbę użytkowników. Serwis zapewnia wysoki standard bezpieczeństwa danych osobowych dzięki opcji ich szyfrowania. Najpopularniejsze portale randkowe tego rodzaju służą nie tylko do odnajdywania upragnionej miłości, ale również do tych mniej zobowiązujących relacji. Serwis ten zawiera szerzej rozbudowane filtry, dzięki którym szybciej możemy znaleźć kogoś interesującego.

  1. Academicsingles.pl

Potocznie zwany akademią singli. Jest to dość innowacyjny portal randkowy, na którym znajdziemy sporo osób z wyższym wykształceniem. Z tego serwisu korzysta ponad 800 tysięcy użytkowników. Academicsingles.pl zapewnia najwyższą przejrzystość profili oraz wysoki stopień dopasowania. Rejestracja do portalu jest w pełni darmowa i klarowna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here