Najszczęśliwszy dzień w życiu | Po polskiemu

Najszczęśliwszy dzień w życiu

Najszczęśliwszym dniem w życiu czytelników serwisu “Fakt24.pl” będzie bez wątpienia ten, w którym szef tego przedsięwzięcia wreszcie zatrudni kogoś, kto zna język polski i zajmie się sprawdzaniem tekstów przed ich opublikowaniem. Mam natomiast wątpliwości, czy rzeczywiście o szczęściu może mówić czarnoskóra dama, której wydawało się, że zgarnie grubą kasę:

najszczesliwszy

Z dalszej części tekstu wynika, że maksymalna wygrana na automatach w tym kasynie może wynieść 6500 USD, a na każdym automacie widnieje informacja, że “awaria unieważnia wszystkie gry i wygrane”. Nic więc dziwnego, że niedoszła milionerka musi obejść się smakiem, a w najlepszym razie – stekiem.

Chciałbyś mieć takie szczęście, Czytelniku?

Marek Trenkler

Matuzalem blogosfery. Redaktor, korektor, autor tekstów
Mogę uczynić Twoje teksty lepszymi. Masz pytania? Propozycje? Zlecenie? Napisz do mnie: biuro@texter.pl

Tu nie dyskutujemy.

Drogi Czytelniku! Ponieważ wierzę, że jesteś istotą rozumną, doskonale wiesz, że ta strona używa cookies. Ba, wiesz nawet, co to jest. Aby jednak formalności stało się zadość, niniejszym informuję Cię: tak, ja też faszeruję nimi Twojego kompa, na co masz prawo się zgodzić lub nie. Wiedz przy tym, że jeśli odwiedzasz w internecie strony z gejowskim porno lub suplementami diety albo – o zgrozo – blogi młodych matek, to ja o tym nie wiem i nic nie chcę wiedzieć, to wyłącznie Twoja prywatna sprawa.